اقامتگاه بوم گردی متا اتاق نمک درمانی (غیر اقامتی)

کد ۱۴۳۵
تعداد اتاق‌ : ۱ تعداد اتاق‌ ظرفیت پایه : ۱ ظرفیت پایه اتاق حداکثر ظرفیت : ۴ حداکثر ظرفیت کافه تریا امکانات آسایشی امکانات اتاق
۳/۵
نوع اقامتگاه : اقامتگاه بوم گردی
استان : تهران شهر : فیروزکوه ، امیریه
قیمت از شبی ۱۰۰,۰۰۰ تومان
رزرو اقامتگاه
اقامتگاه بوم گردی متا اتاق نمک درمانی (غیر اقامتی)
دمنوش خانه
چشم انداز
properties-mata-8[fc84d64dca3c26eae9e787472a8fe8f3].jpg
اقامتگاه بوم گردی متا اتاق نمک درمانی (غیر اقامتی)
دمنوش خانه
چشم انداز
properties-mata-8[cffcea1b0158fd22fdbb5dd18fefd471].jpg

برچسب‌ها :

دوستانه فیروزکوه تهران خانوادگی اقامتگاه متا اتاق نمک نمک درمانی

توضیحات اقامتگاه

مشخصات اقامتگاه بوم گردی متا:

اقامتگاه بوم گردی متا در روستای امیریه‌ فیروزکوه واقع شده است. این اقامتگاه در واقع دو ساختمان متصل به هم است که دسترسی جدا از یکدیگر دارند و در مجموع دارای 4 اتاق 4 نفره، یک سوئیت 5 نفره و یک اتاق نمک، دمنوش خانه و حیاط  است. مهمانانی که در اقامتگاه اقامت شبانه دارند می‌توانند از دمنوش خانه با فضای سنتی و زیبای آن استفاده کنید، همچنین می‌توانند در اقامتگاه با هزینه جداگانه غذا سفارش بدهند که منوی غذایی اقامتگاه شامل غذاهای گیاهی نیز می‌شود. اقامتگاه برای سرگرمی و تفریح مهمانان خود همچنین بازی‌هایی را در اقامتگاه فراهم کرده است که مهمانان می‌توانند دوستانه یا خانوادگی از آن‌ها بهره مند شوید و از آنجاییکه در هر فصلی فیروزکوه جذابیت خاص خود را دارد و گشت و گذار در منطقه حال مسافران را خوب می‌کند، اقامتگاه تعدادی دوچرخه نیز تهیه کرده است که در دسترس مهمانان است. اما مهمترین جاذبه اقامتگاه متا اتاق نمک آن است که به دلیل خواص درمانی، مسافران بسیاری را به خود جذب می‌کند که هم مسافران بدون اقامت و هم با اقامت شبانه می توانند از آن بهره مند شوند. در ادامه اطلاعات مرتبط با اتاق نمک را مطالعه بفرمائید. توجه کنید اتاق نمک برای اقامت شبانه قابل رزرو نیست.

اتاق نمک اقامتگاه متا:

اصلی‌ترین خواص نمک درمانی شامل درمان بیماری‌های تنفسی، درمان ناراحتی‌های پوستی، تقویت سیستم ایمنی بدن، کاهش التهاب و رفع دردهای عضلانی است. برای این منظور اتاق نمکی در ورودی ساختمان اول اقامتگاه تعبیه شده است. استفاده از این اتاق برای یک ساعت کافی است و ورودی آن به ازای هر نفر برای هر ساعت محاسبه می‌شود. ظرفیت اتاق نمک بین 1 تا 4 نفر است که دربست در اختیار افراد آشنا یا خانواده قرار میگیرد. مسافرانی که اقامت ندارند، می‌توانند از خدمات جانبی مانند یک وعده غذایی و ماساژ سوئدی نیز با هزینه جداگانه استفاده کنند ولی پس از اتمام بایستی اقامتگاه را ترک کنند تا آرامش مهمانان اقامتگاه مختل نشود.

موارد دیگر

حداکثر ظرفیت : ۴ نفر
تخت تک نفره : ۴

امکانات

امکانات فضای باز

 • سرویس بهداشتی ایرانی در محوطه
  سرویس بهداشتی ایرانی در محوطه
 • سرویس بهداشتی فرنگی در محوطه
  سرویس بهداشتی فرنگی در محوطه
 • کافه تریا
  کافه تریا
 • حیاط
  حیاط

امکانات مهم

 • امکان سرو غذا
  امکان سرو غذا

قوانین و شرایط کنسلی

ساعت ورود : ۱۱ | ساعت خروج : ۱۸


اتاق نمک نهایتا تا ساعت 20:00 قابل استفاده است.

قوانین کنسلی:

از زمان رزرو تا 5 روز مانده به ورود مسافر 20 درصد کل مبلغ به عنوان جریمه کنسلی کسر می‌شود.

از 5 روز تا 72 ساعت مانده به ورود مسافر 50 درصد کل مبلغ به عنوان جریمه کنسلی کسر می‌شود.

از 72 ساعت کمتر تا زمان ورود مسافر 100 درصد کل مبلغ به عنوان جریمه کنسلی کسر می‌شود.

اقامتگاه های مشابه

اقامتگاه های اخیر

فقط کافیه وسایل سفر رو آماده کنید و 150 کیلومتر از تهران به سمت شرق حرکت کنید تا برسید به کلی جاذبه‌ی طبیعی در نزدیکی شهر فیروزکوه. پیشنهاد میکنیم در سفر به فیروزکوه حتما از تنگه‌ی واشی، روستای هرانده، روستای لزور، غار بورنیک و غار رودافشان دیدن کنید. اگر اهل ماجراجویی در طبیعت هم هستید از تنگه‌ی میشینه مرگ بازدید کنید، فقط حتما تجهیزات کامل به همراه داشته باشید. برای اقامت شبانه در فیروزکوه هم اصلا نگران نباشید چون جاده بهتون کلی اقامتگاه بوم گردی، سوئیت و ویلا برای اجاره و رزرو پیشنهاد میده.

اجاره سوئیت در فیروزکوه، رزرو اقامتگاه بوم گردی در فیروزکوه، اجاره روزانه ویلا در تهران، اجاره ویلا در فیروزکوه.

سایر جستجوهای مرتبط

      

 

 

برای افزودن نظر ابتدا لاگین کنید.

  نظری ثبت نشده است.