برچسب‌ها :

گیلان

گیلان در هر فصلی زیبایی خودش رو داره. از جنگلهای پاییزی و زمستونی گرفته تا شالیزارهای سبز. اگر به سمت گیلان سفر کردید حتما از قلعه رودخان، روستای پلکانی ماسوله، بازار سنتی رشت دیدن کنید. برای اقامت در گیلان هم میتونید ویلا، سوئیت و یا اقامتگاه بوم گردی مورد نظرتون رو در سایت جاده رزرو و اجاره کنید.

فیلتر نتایج
۱۶ تا ۳۰ از ۲۴۹

استان گیلان جاذبه‌های فرهنگی و طبیعی بسیار زیادی داره. فرهنگ اصیل گیلانی، موسیقی گیلانی، غذاهای متنوع و طبیعت بکر و زیبای استان گیلان باعث شده که هر ساله تعداد بسیار زیادی از استان گیلان دیدن کنند. قلعه‌ی تاریخی رودخان، روستای پلکانی ماسوله، موزه میراث روستایی گیلان، ساحل دریای خزر از جاذبه‌های دیگر استان گیلان هستند. بهتون سفارش میکنیم از بازار شهر رشت و غذاهای متنوع و لذیذ گیلانی غافل نشید.

شما میتونید برای اقامت در استان گیلان تجربه‌ی شب مانی در اقامتگاههای بوم گردی استان گیلان رو داشته باشید ولی جاده پیشنهادات دیگه‌ای مثل اقامت در کلبه چوبی و جنگلی، اقامت در ویلا و سوئیت هم در استان گیلان براتون داره.

رزرو اقامتگاه های استان گیلان، رزرو اقامتگاه بوم گردی در گیلان، اجاره کلبه جنگلی در گیلان، اجاره کلبه چوبی در گیلان، اجاره ویلا در گیلان  اجاره ویلای جنگلی گیلان، اجاره سوئیت در گیلان، اجاره خانه روستایی در گیلان، اجاره متل در گیلان، اجاره آپارتمان در گیلان

سایر جستجوهای مرتبط