برچسب‌ها :

گلستان

برای بازدید از جنگلهای رنگارنگ پاییزی تا یکی از بلندترین برجهای آجری دنیا و لذت بردن از هم نشینی با ترکمن‌ها برنامه‌ی سفرتون رو به سمت گلستان زیبا بچینید. برای اجاره‌ی کلبه‌ی جنگلی، کلبه‌ی چوبی و رزرو اقامتگاه بوم گردی در استان گلستان لیست اقامتگاهها رو در ادامه ببینید.

فیلتر نتایج
۱ تا ۱۵ از ۱۲۸

استان گلستان یکی از زیباترین استانهای شمالی ایران است. طبیعت بسیار زیبا و بکر، فرهنگ و موسیقی غنی، تاریخ و جاذبه‌های فرهنگی و تاریخی این استان، ویژگی‌هایی است که استان گلستان رو بسیار متمایز کرده. در سفر به استان گلستان میتونید از جاهای دیدنی بسیاری بازدید کنید. منطقه‌ی ترکمن صحرا با فرهنگ اصیل مردمان ترکمن، قبرستان تاریخی خالد نبی، آبشار کبودوال، پارک ملی گلستان، برج آجری گنبد کاووس فقط تعدادی از جاذبه‌های گردشگری این استان هستند. در سفر به استان گلستان تجربه‌ی غذاهای محلی گلستان مثل چکدرمه رو بهتون پیشنهاد میکنیم.

برای تجربه‌ی اقامت در دل جنگلهای استان گلستان میتونید کلبه‌ی چوبی و جنگلی مورد نظرتون رو از سایت جاده به صورت اینترنتی اجاره و رزرو کنید. شما میتونید لیست اقامتگاههای بوم گردی در استان گلستان رو هم در سایت جاده مشاهده کنید و اقامتگاه بوم گردی مورد نظرتون رو در سایت جاده رزرو کنید.

اجاره کلبه‌ی چوبی، اجاره کلبه‌ی جنگلی درگلستان، رزرو اقامتگاه بوم گردی در گلستان، اجاره کلبه چوبی در شمال، لیست اقامتگاههای بوم گردی گلستان، اجاره خانه روستایی در گلستان، اجاره ویلا در گلستان، اجاره سوئیت در گلستان 

سایر جستجوهای مرتبط