برچسب‌ها :

کهگیلویه و بویراحمد

کهگیلویه و بویراحمد از استان‌های غربی در ایرانه که در مجاورت رشته کوه زاگرس قراره داره و دارای طبیعت کم نظیریه. برای اقامت در کهگیلویه و بویراحمد لیست اقامتگاه‌های بوم گردی، اتاق و سوئیت‌های این استان در جاده رو مشاهده کنید و اقامتگاه مورد نظرتون رو در جاده اجاره و رزرو کنید.

فیلتر نتایج

کهگیلویه و بویراحمد از استان‌های غربی در ایرانه که در همسایگی رشته کوه زاگرس قرار داره. طبیعت کم نظیره استان کهگیلویه و بویر احمد مقصد مناسبی برای اهل طبیعت فراهم کرده. در سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد از طبیعت زیبای زاگرس و منطقه‌ی حفاظت شده‌ی دنا لذت ببرید. روستا و آبشار خفر، پل پاتاوه، آبشار زیبای مارگون، برکه‌ی کوه گل، منطقه‌ی خاریدون، چشمه میشی، آبشار نمک نول، ییلاقات سی سخت از جمله دیدنی‌های طبیعی در استان کهگیلویه و بویر احمد هستن. این استان و طبیعتش میتونه مقصد مناسبی برای دوستداران عکاسی در طبیعت و همچنین کسانی که اهل ورزش‌های زمستانی هستند هم باشه. در سفر به استان کهگیلویه و بویر احمد نگران اقامت نباشید. جاده اقامتگاه‌های زیادی در این استان براتون ثبت کرده. شما میتونید اقامتگاه بوم گردی، سوئیت و یا اتاق مورد نظرتون رو در این استان در سایت جاده رزرو و یا اجاره کنید. 

رزرو اقامتگاه بوم گردی در کهگیلویه و بویراحمد، لیست اقامتگاه‌های بوم گردی کهگیلویه و بویراحمد، اجاره روزانه سوئیت در یاسوج، اجاره روزانه سوئیت در سی سخت. 

سایر جستجوهای مرتبط