برچسب‌ها :

چهارمحال و بختیاری

چهار محال و بختیاری از استان‌های غربی در ایران هست که به دلیل موقعیت جغرافیایی به بام ایران معروفه. برای دیدن کوهرنگ، غار یخی چما و هم نشینی با عشایر بختیاری راهی چهار محال و بختیاری بشید و اقامتگاه بوم گردی، اتاق و یا سوئیت مورد نظرتون رو در سایت جاده اجاره و رزرو کنید.

فیلتر نتایج

چهار محال و بختیاری از استان‌های غربی ایران دارای آب و هوا و مناظر طبیعی بی نظیری هست. برای هم نشینی با عشایر بختیاری و لذت بردن از طبیعت زاگرس با شکوه برنامه‌ی سفرتون رو به سمت استان چهار محال و بختیاری بچینید و از سفری پُر از شگفتی لذت ببرید. اگر بخوایم لیستی از جاهای دیدنی استان چهار محال و بختیاری بنویسیم بدون شک طبیعت زاگرس و منطقه‌ی کوهرنگ در ابتدای این لیست قرار داره. غار یخی چما، چشمه دیمه، تالاب گندمان، تالاب چغاخور، قلعه‌ی تاریخی چالشتر، پل زمان خان در سامان، پارک ملی تنگ صیاد از جاهای دیدنی در استان چهار محال و بختیاری هستن. یکی دیگه از جاهای دیدنی در این استان روستای پلکانی سرآقاسید در نزدیکی کوهرنگ هست. روستای سرآقاسید از روستاهای پلکانی در ایرانه که معماری بسیار زیبایی داره و پشت بام هر خانه حیاط خانه‌ی دیگریه. اگر به دنبال رزرو و اجاره اقامتگاه در استان چهار محال و بختیاری هستید، وارد سایت جاده بشید و اقامتگاه بوم گردی و یا سوئیت مورد نظرتون رو در سایت جاده اجاره و رزرو کنید. برای مشاهده‌ی لیست اقامتگاه‌های چهار محال و بختیاری، جاده اقامتگاه‌های این استان رو در سایتش ثبت کرده. 

لیست اقامتگاه‌های بوم گردی چهار محال و بختیاری، رزرو اقامتگاه بوم گردی در شهرکرد، رزرو اقامتگاه بوم گردی در چهار محال و بختیاری، اجاره روزانه سوئیت در چهار محال و بختیاری.

سایر جستجوهای مرتبط