برچسب‌ها :

لرستان

لرستان سرزمین آبشارها یکی از مقاصد محبوب برای طبیعت‌گردان به شمار میره. اگر اهل طبیعت هستید و قصد دارید به لرستان زیبا سفر کنید و از طبیعت زاگرس با شکوه لذت ببرید میتونید اقامتگاه بوم گردی، اتاق و یا سوئیت مورد نظرتون رو در لرستان از سایت جاده رزرو و اجاره کنید.

فیلتر نتایج

موردی یافت نشد.برای یافتن اقامتگاه مطابق با درخواست خود ,با تیم پشتیبانی جاده تماس بگیرید یا درخواست خود را از طریق چت انلاین اعلام نمایید.

شماره تماس پشتیبانی : ۰۲۱-۹۱۰۷۷۲۴۰

اقامتگاه‌های پیشنهادی جاده

استان لرستان با طبیعت کم نظیر کوه‌های زاگرس و دره‌ها و آبشارهای فراوان و زیباش یکی از مقاصد محبوب برای کسانی هست که عاشق طبیعت هستند. اما علاوه بر طبیعت کم نظیر زاگرس، لرستان دارای تاریخ و فرهنگی غنی هم هست. در سفر به استان لرستان برای آشنایی با تاریخ و فرهنگ لرستان حتما بازدید از قلعه‌ی تاریخی فلک الافلاک در خرم آباد و همچنین دیدن موزه‌ی این جاذبه‌ی تاریخی در استان لرستان رو بهتون پیشنهاد میکنیم. اگر اهل طبیعت هستید بازدید از مخملکوه، آبشار بیشه، آبشار گریت، آبشار آفرینه و دریاچه‌ی زیبای گهر که در میان اشترانکوه قرار گرفته رو حتما در لیست بازدیدهای لرستان قرار بدید و از طبیعت استان لرستان و زاگرس لذت ببرید. برای اقامت در استان لرستان میتونید اقامتگاه بوم گردی، سوئیت و یا اتاق مورد نظرتون رو در سایت جاده جستجو کنید و اقامتگاه انتخابی خودتون در لرستان رو در جاده رزرو و یا اجاره کنید.

رزرو اقامتگاه بوم گردی در لرستان، اجاره روزانه سوئیت در لرستان، لیست اقامتگاه‌های بوم گردی لرستان، اجاره روزانه اتاق در استان لرستان.

سایر جستجوهای مرتبط