برچسب‌ها :

لرستان

لرستان سرزمین آبشارها یکی از مقاصد محبوب برای طبیعت‌گردان به شمار میره. اگر اهل طبیعت هستید و قصد دارید به لرستان زیبا سفر کنید و از طبیعت زاگرس با شکوه لذت ببرید میتونید اقامتگاه بوم گردی، اتاق و یا سوئیت مورد نظرتون رو در لرستان از سایت جاده رزرو و اجاره کنید.

فیلتر نتایج
۱ تا ۱۵ از ۳۳

استان لرستان با طبیعت کم نظیر کوه‌های زاگرس و دره‌ها و آبشارهای فراوان و زیباش یکی از مقاصد محبوب برای کسانی هست که عاشق طبیعت هستند. اما علاوه بر طبیعت کم نظیر زاگرس، لرستان دارای تاریخ و فرهنگی غنی هم هست. در سفر به استان لرستان برای آشنایی با تاریخ و فرهنگ لرستان حتما بازدید از قلعه‌ی تاریخی فلک الافلاک در خرم آباد و همچنین دیدن موزه‌ی این جاذبه‌ی تاریخی در استان لرستان رو بهتون پیشنهاد میکنیم. اگر اهل طبیعت هستید بازدید از مخملکوه، آبشار بیشه، آبشار گریت، آبشار آفرینه و دریاچه‌ی زیبای گهر که در میان اشترانکوه قرار گرفته رو حتما در لیست بازدیدهای لرستان قرار بدید و از طبیعت استان لرستان و زاگرس لذت ببرید. برای اقامت در استان لرستان میتونید اقامتگاه بوم گردی، سوئیت و یا اتاق مورد نظرتون رو در سایت جاده جستجو کنید و اقامتگاه انتخابی خودتون در لرستان رو در جاده رزرو و یا اجاره کنید.

رزرو اقامتگاه بوم گردی در لرستان، اجاره روزانه سوئیت در لرستان، لیست اقامتگاه‌های بوم گردی لرستان، اجاره روزانه اتاق در استان لرستان.

سایر جستجوهای مرتبط