برچسب‌ها :

ایلام

ایلام و جاذبه‌های گردشگری که داره مثله یه گنجینه‌ی ناشناخته در گردشگری ایرانه. از شهر تاریخی سیمره تا تنگ رازیانه و کافرین از دریاچه‌ی دوقلوی سیاه‌گاو تا طبیعت زیبای زاگرس. در سفر به ایلام زیبا اقامتگاه بوم گردی، اتاق و یا سوئیت مورد نظرتون رو در سایت جاده اجاره و رزرو کنید.

فیلتر نتایج

ایلام یکی از استان‌های غربی در ایران با طبیعت و تاریخی بسیار غنیه. جاهای دیدنی در ایلام خیلی شناخته شده نیست اما این مقصد جذاب میتونه یه سفر پُر از هیجان و شگفتی رو براتون به همراه داشته باشه. استان ایلام دارای جاهای دیدنی و تاریخی بسیاریه. اگر قصد سفر به ایلام زیبا رو دارید بهتون پیشنهاد میدیم تا از تنگ رازیانه، تنگ کافرین، تنگ بهرام چوبین، دره ارغوان، غار زینگان، شهر تاریخی سیمره، دریاچه دوقلوی سیاه گاو و طبیعت کم نظیر زاگرس دیدن کنید. قلعه والی و کاخ فلاحتی در شهر ایلام هم از دیگر جاذبه‌های این استان زیبا در ایران هستن. برای اقامت در استان ایلام لیست اقامتگاه‌های ثبت شده در سایت جاده رو مشاهده کنید. شما میتونید اقامتگاه بوم گردی، سوئیت و یا اتاق مورد نظرتون رو در ایلام از سایت جاده اجاره و رزرو کنید.

رزرو اقامتگاه بوم گردی در ایلام، اجاره روزانه سوئیت در ایلام، اجاره روزانه اتاق در ایلام، لیست اقامتگاه‌های بوم گردی در ایلام.

سایر جستجوهای مرتبط