برچسب‌ها :

آذربایجان غربی

آذربایجان غربی دارای جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی زیادی هست و به دلیل موقعیت جغرافیایی و تاریخ کهنی که داره یک مقصد جذاب در ایران محسوب میشه. قره کلیسا و دریاچه‌ی ارومیه از جاذبه‌های شناخته شده در آذربایجان غربی هستند. برای اقامت در آذربایجان غربی سوئیت و یا اقامتگاه بوم گردی مورد نظرتون رو در جاده رزرو و اجاره کنید.

فیلتر نتایج
۱ تا ۱۵ از ۴۳

آذربایجان غربی از استان‌های شمال غربی ایران هست که تاریخ و طبیعتی غنی داره. آذربایجان غربی به سبب موقعیت جغرافیایی که داره رویدادهای تاریخی بسیاری به خودش دیده. اگر بخوایم تعدادی از جاذبه‌ها و دیدنی‌های آذربایجان غربی رو بهتون پیشنهاد کنیم این جاذبه‌ها حتما در لیست خواهند بود: قره کلیسا که در یونسکو ثبت جهانی شده، دریاچه‌ی ارومیه که دارای شهرت جهانی هست، تخت سلیمان که به عنوان یکی دیگه از جاذبه‌های ایران در یونسکو ثبت جهانی شده، زندان سلیمان (زندان دیو) که از جاذبه‌های عجیب و کمتر شناخته شده در ایران هست، اگر اهل طبیعت و ماجراجویی هستید بهتون بازدید از دریاچه‌ی مرزی دالامپر رو هم پیشنهاد میکنیم. برای اقامت در آذربایجان غربی جاده براتون اقامتگاه بوم گردی و سوئیت در سایت جاده فراهم کرده. برای رزرو اقامتگاه بوم گردی در استان آذربایجان غربی و ارومیه و یا اجاره روزانه سوئیت در آذربایجان غربی و ارومیه لیست اقامتگاه‌های سایت جاده رو ببینید و اقامتگاه بوم گردی و سوئیت مورد نظرتون در آذربایجان غربی رو در جاده رزرو و اجاره کنید.

رزرو اقامتگاه بوم گردی در آذربایجان غربی، اجاره روزانه سوئیت در آذربایجان غربی، رزرو اقامتگاه بوم گردی در ارومیه، اجاره روزانه سوئیت در ارومیه، لیست اقامتگاه‌های بوم گردی در آذربایجان غربی.

سایر جستجوهای مرتبط