ورود ثبت اقامتگاه

ویلا چیست؟

دسته‌بندی: اقامتگاه در سفر

ویلا چیست و چه تفاوتی با سوئیت دارد؟

ویلا چیست؟ ویلا یکی از اقامتگاه‌های محبوب مسافران است که می‌تواند برای سفرهای گروهی گزینه‎ مناسبی باشد. به ساختمانی که از چهار طرف به بیرون نما داشته باشد ویلا گفته می‌شود. ویلاها معمولا در خارج از محیط‌های شهری، ییلاق‌ها، مناطق ساحلی و ترجیحا در مکانی ساخته می‌شوند که در اطراف آن‌ها سرسبزی و چشم‌اندازهای زیبا وجود داشته باشد. بعلاوه، ویلاها در مقایسه با سوئیت، فضای باز و وسیع‌تر و استقلال بیشتری را در اختیار گردشگران قرار می‌دهند.

 

ویلا

ویلا چیست؟

 

  • ویلاها چه امکاناتی دارند؟

ویلاها از امکانات معمول سایر اقامتگاه‌ها برخوردارند. اکثر ویلاها در محوطه‎ بیرونی خود، فضای باز و حیاط دارند و علاوه بر آن بعضی از ویلاها از امکانات خاصی نظیر باربیکیو، میز پینگ پونگ، فوتبال دستی، استخر، جکوزی، سونا، سالن بیلیارد و… برخوردار هستند. بیشتر ویلاها در موقعیت‌های مکانی خاص با دسترسی نزدیک به جاذبه‌های مختلف قرار دارند که به هنگام اجاره، می‌تواند مورد توجه قرار بگیرد. برای مثال ویلاهای جنگلی، ویلاهای شهرکی، ویلاهای ساحلی و…

 

  • قیمت ویلاها بر چه مبنایی است؟

قیمت اقامتگاه‌های ویلایی بر اساس نوع امکانات و تعداد اتاق خواب‌ها به ازای هر شب اقامت محاسبه می‌شود و به ازای هر نفر اضافه، مبلغ بیشتری از مسافرین دریافت می‌گردد. معمولا قیمت اجاره ویلاها در روزهای مختلف هفته و در ایام تعطیل متفاوت است. تنوع ویلاهای ساخته شده در ایران این امکان را به شما می‌دهد که با توجه به بودجه خود بهترین انتخاب را داشته و سفری دلنشین را به همراه خانواده و دوستان خود تجربه کنید.

ثبت نام رایگان در جاده

0/100
0 Review
5 stars
4 stars
3 stars
2 stars
1 star

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت امتیاز و نظر