ورود ثبت اقامتگاه

فاصله تهران تا مشهد چقدر است؟

دسته‌بندی: جاذبه های ایران

فاصله تهران تا مشهد چقدر است؟

 

اگر قصد سفر از تهران به مشهد را دارید در اولین قدم بهتر از فاصله تهران تا مشهد را بررسی کنید. اگر از مسیر سمنان قصد سفر به مشهد را دارید، فاصله تهران تا مشهد از این مسیر ۹۰۰ کیلومتر می باشد البته این در حالی است که هیچ گونه توفقی در طول مسیر نداشته باشید. طبق بررسی های انجام شده این مسیر طی ۹ ساعت به اتمام می رسد.

بیشترین بخش از سفر شما در کویر می گذرد و جاده ی آن مستقیم و بدون هیچ پیچ و خمی می باشد. فاصله‌ تهران تا مشهد آن هم با قطار ۹۲۶ کیلومتر می باشد و مدت زمان آن حدودا بین ۷ تا ۱۱ ساعت می رسد.

در طول مسیر قطار در ایستگاه هایی نظیر شهر های سمنان، شاهرود، نقاب و نیشابور توقف می کند. مسافرت کردن با قطار بسیار راحت تر از مسافرت با ماشین شخصی است. زیرا در طول مسیر شما خستگی رانندگی را تحمل نمی کنید.

در طول مسیر از تهران تا مشهد شما باید از شهر های ایوانکی، گرمسار، سمنان، دامغان، شاهرود، میامی، داورزن، سبزوار و نیشابور بگذرید.

اگه با اتوبوس قصد مسافرت به مشهد از تهران را دارید بهتر است بدانید که مسافت همان ۹۰۰ کیلومتر می باشد اما با اتوبوس شما ۱۱ ساعته به مشهد می رسید. این در حالی است که در طول مسیر توقف های کوتاهی داشته باشد اما اگر مدت زمان توقف های شما بیشتر باشد زمان رسیدن شما به مشهد به ۱۲ ساعت و یا حتی بیشتر نیز می رسد.

ویزای ایران

فاصله‌ تهران تا مشهد با هواپیما

 

آسان ترین راه مسافرت کردن به اقسام نقاط دنیا مسافرت با هواپیما است که در مدت زمان بسیار کمی شما به مقصد مورد نظر خود می رسید. البته لازم به ذکر است که در عین با اینکه راحتی و آرامش شما را تضمین می کند ، قیمت بلیط آن به نسبت اتوبوس و حتی قطار نیز بیشتر است. فاصله تهران تا مشهد آن هم با هواپیما ۷۲۴ کیلومتر و در مدت زمان بین ۸۰ تا ۱۲۰ دقیقه طی می شود.

اجاره اقامتگاه در جاده

0/100
0 Review
5 stars
4 stars
3 stars
2 stars
1 star

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت امتیاز و نظر