سوئیت چیست؟

مرداد ۱۳, ۱۳۹۸
اقامتگاههای ایران

سوئیت چیست؟

با شناخت صحیح انواع اقامتگاه‌ها می‌توانیم تجربه‌‌ی سفری بیادماندنی را برای خود و همسفرانمان رقم بزنیم. با جاده همراه شوید تا انواع سوئیت را باهم بشناسیم.

به طور کلی به اتاق نسبتا بزرگی که در قسمت جلویی آن محل پذیرایی و در قسمت پشتی، اتاق یا اتاق‌های خواب قرار دارد سوئیت گفته می‌شود. بعضی از سوئیت‌ها به شکل دوبلکس بوده و اتاق‌های خواب در طبقه‌ای بالاتر قرار گرفته‌اند. سوئیت‌ها نسبت به اتاق‌های هتل، فضای بیشتری را در اختیار مسافران قرار می‌دهند.

سوئیت‌ها چه امکاناتی دارند؟

سوئیت‌ها دارای امکانات رفاهی نظیر مبلمان، سیستم‌های صوتی و تصویری، یخچال و حمام، دستشویی و… می‌باشند. بیشتر سوئیت‌ها دارای یک آشپزخانه کوچک مجزا هستند که امکان آشپزی را برای مسافرت‌های گروهی فراهم می‌کنند. همچنین معمولا هتل‌ها با دریافت مبلغی بیشتر، یک تخت اضافه‎ی تاشو در اختیار شما قرار می‎دهند. برخی سوئیت‌ها از امکانات خاص‌تری نظیر آشپزخانه با امکانات کامل، اتاق نشیمن وسیع، اتاق خواب‌های مجزا از هم و … برخوردارند.

چه نوع اقامتگاهی انتخاب کنیم؟

انتخاب محل اقامت یکی از مهم‌ترین بخش‌های سفر محسوب می‌گردد. اگر تعداد مسافران بیشتر از چهار نفر باشد، سوئیت می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. همچنین، برای دریافت اطلاعات بیشتر از امکانات و فضای سوئیت‌ها بهتر است با مطالعه سایت هتل و یا تماس با اجاره‌دهنده اقامتگاه، اطلاعات دقیق‌تری دریافت کرد. همیشه برای انتخاب بهتر محل اقامت می‌توانیم این سوالات را از خود بپرسیم:

  • تعداد همسفران چند نفر است؟
  • چند روز نیاز به اقامت داریم؟
  • بودجه‌ای که برای محل اقامت در نظر گرفته‌ایم چقدر است؟
  • برنامه خورد و خوراک در سفر به چه ترتیب است؟
  • چه سطحی از خدمات را ترجیح می‌دهیم؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *