ورود ثبت اقامتگاه ۰۲۱-۲۶۴۰۷۰۴۰

خزرشهر کجاست؟

دسته‌بندی: جاذبه های ایران

خزرشهر کجاست؟

 

خزرشهر یکی از معروف ترین شهرک های ساحلی  شمال ایران است که در استان مازندران قرار دارد. این شهرک در مسیر بابلسر به فریدون کنار قرار گرفته است. فاصله خزر شهر از تهران ۳۰۰ کیلومتر، از بابلسر ۱۰ کیلومتر و از فریدونکنار ۵ کیلومتر است. خزرشهر پس از دریاکنار، جزو اولین شهرک های ویلایی ایران است که پیش از انقلاب در حاشیه دریای خزر ساخته شده است. دریاکنار از قدیمی ترین و بزرگترین شهرک های ایران است که در فاصله ۶ کیلومتری خزرشهر قرار دارد. در سال های اخیر ویلاهای لوکس و گران قیمتی در این شهرک ها ساخته شده است. دسترسی آسان به خزرشهر از جاده هراز و فیروزکوه و قرارگیری در حاشیه دریای خزر از دلایل محبوبیت آن بشمار می رود. این شهرک همچنین، دسترسی مناسبی به شهرهای تهران، ساری و بابل دارد.

 

شهرک ساحلی خزرشهر

خزرشهر از اولین شهرک های ساحلی ساخته شده در ایران است

 

خزرشهر دارای دو بخش شمالی و جنوبی است. خزرشهر جنوبی دقیقا روبروی خزرشهر شمالی و در سوی دیگر خیابان قرار گرفته است. قسمت شمالی و جنوبی بوسیله یک پل عابر یه یکدیگر متصل می شوند. خزرشهر شمالی بدلیل مجاورت با دریای خزر محبوب تر و شناخته شده تر است. این شهرک ویلایی، دارای خیابان های ساحلی زیبایی است که برای دوچرخه سواری و پیاده روی مسافران مناسب و جذاب است. از امکانات دیگر این شهرک میتوان، زمین بازی تنیس، زمین فوتبال، والیبال، بسکتبال، فضای سبز و دیگر امکانات رفاهی را نام برد. همچنین تعداد زیادی کافی شاپ، رستوران، فروشگاه ها و مراکز خرید در این شهرک قرار دارد.

خزرشهر در فصل های بهار و تابستان مانند هر شهرک ویلایی دیگری شلوغ و در فصل های پاییز و زمستان خلوت تر است. ورود به خزرشهر مانند دریاکنار برای عموم آزاد نیست. در واقع، ورود تنها برای مالکان ویلا و مهمانان آنها با هماهنگی و داشتن کارت ورود امکان پذیر است.

 

اجاره ویلا در جاده

0/100
0 Review
5 stars
4 stars
3 stars
2 stars
1 star

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت امتیاز و نظر