ورود ثبت اقامتگاه 021-91077240

جاهای دیدنی نوشهر

دسته‌بندی: جاذبه های ایران

 

جاهای دیدنی نوشهر

 

آیا شما نیز به دنبال بازدید از بهترین و بی نظیرترین جاهای دیدنی نوشهر هستید؟ آیا می دانید که بهترین زمان برای بازدید از جاهای دیدنی نوشهر کی می باشد؟ نوشهر یکی از شهرهای زیبای شمال ایران می باشد که در فاصله ۱۶۴ کیلومتری ساری واقع شده است و به دلیل داشتن جاذبه های طبیعی و تاریخی بسیار بی نظیر خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و توریست ها را به سوی خود جذب کند. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد برخی از جاهای دیدنی نوشهر توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم.

 

تنگ دار

 

یکی از بهترین و مشهورترین جاهای دیدنی نوشهر، تنگ دار می باشد که با داشتن طبیعت و بهترین شرایط آب و هوایی خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و توریست ها را به سوی خود جلب کند. این رودخانه با داشتن مسیر کوهستانی مانند خود می تواند بهترین گزینه برای گردشگران طبیعت گرد باشد. بهترین زمان برای بازدید از تنگ دار، فصل های بهار و تابستان بوده و شما می توانید به راحتی با سفر خود به شهر نوشهر، در اولین فرصت به دست آمده از این جاذبه بازدید داشته باشید.

 

جاهای دیدنی نوشهر

جاهای دیدنی نوشهر

 

روستای نیچکوه

 

یکی از معروف ترین روستاهای نوشهر، روستای نیچکوه می باشد که این روستا در ارتفاعات این شهر واقع شده است و مردم آن به باغداری و کشاورزی مشغول هستند. آب و هوای این روستا سرد و مرطوب می باشد و بهترین گزینه برای بازدید در فصل تابستان به شمار می آید. اگر شما نیز قصد دارید تا در سفر خود به این شهر از جاهای دیدنی نوشهر بازدید کنید می توانید، بازدید از روستاهای نیچکوه را در اولویت ها قرار دهید. لازم به ذکر است که گردشگران با سفر خود به این روستا می توانند از سوغاتی های محلی این روستا نیز خریداری کرده و نقشی در رونق گرفتن اقتصاد محلی این روستا داشته باشند.

 

جاهای دیدنی نوشهر

جاهای دیدنی نوشهر

 

دیو چشمه

 

از دیگر بهترین و معروف ترین جاهای دیدنی نوشهر می توان به دیو چشمه اشاره کرد که این جاذبه ی طبیعی از قدیمی ترین و تاریخی ترین جاذبه های این شهر بوده و بسیاری از گردشگران و توریست هایی که قصد بازدید از جاهای دیدنی نوشهر را دارند، میتوانند از دیو چشمه بازدید کنند. آب موجود در این چشمه بسیار نوشیدنی و گوارا می باشد به طوری که بسیاری از افراد آن را به عنوان آب درمانی مورد استفاده قرار می دهند. عمق دیو چشمه در حدود نیم متر، عرض آن سه متر و طول آن نیز پنج متر می باشد.

سنگفرش های تعبیه شده در قسمت جلو این چشمه زیبایی بسیار خاصی را به وجود آورده است که هر گردشگری را به سوی خود مجذوب می کند. در نظر داشته باشید که برای بازدید از این جاذبه ی باشکوه بایستی به روستای مجور سفر کنید که در این صورت می توانید از زیبایی های این روستا نیز لذت ببرید. چشمه دیو نقش بسیار بزرگی را داستان های مادربزرگان این شهر دارد.

 

جاهای دیدنی نوشهر

جاهای دیدنی نوشهر

 

تالاب ارواح

 

تالاب ارواح از دیگر مهمترین و اصلی ترین جاهای دیدنی نوشهر به شمار می آید که در ۵ کیلومتری روستای چلندر قرار گرفته است و در طول تاریخ نیز داستان ها و افسانه های مختلفی در مورد آن بیان شده است. طول این دریاچه در حدود ۷۰۰ متر بوده که از درون یک جنگل با برگ ها و درختان خشکیده رد می شود که منظره بسیار خاص و جالبی را به وجود آورده است.

این جاذبه نه تنها در لیست بهترین جاهای دیدنی نوشهر قرار گرفته است بلکه توانسته یکی از بهترین جاذبه های استان مازندران نیز می باشد. تالاب ارواح از عجیب ترین و شگفت انگیزترین جاهای دیدنی نوشهر بوده و شما می توانید به همراه دوستان و خانواده خود از این منطقه زیبا و هیجان انگیز بازدید لازم را داشته باشید.

 

جاهای دیدنی نوشهر

جاهای دیدنی نوشهر

 

اجاره ویلا در جاده

0/100
0 Review
5 stars
4 stars
3 stars
2 stars
1 star

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت امتیاز و نظر